Anneli Arro

džembe, perkusijas, piebalss, smaids

Manas atbildes uz nopietniem un mazāk nopietniem jautājumiem:

Jautājums

Kā Tevi sauc/nesauc?   Anneļi Arro (kā nu kurš to interpretē, reizēm mani dēvē par igauni vai neļī) Par ēzelīti vai Donaldu Daku
Ko tu ģērb/neģērb mugurā? Vispār jau drēbes.. tādas, lai ir ērti gan dvēselei, gan miesai. Ādas bikses
Ko Tu klausies/neklausies? Šobrīd dodu priekšroku indī rokam, folkam, folkrokam, šādiem tādiem popmūzikas izpildītājiem, postrokam, instrumentālajai mūzikai, džezam, dažreiz kam smagākam. Šobrīd sanāk klausīties Mumford and Sons, Sleeping at Last, Coldplay, Explosions in the Sky, Hammock, Codes in the Clouds, Esperanza Spalding, Adele, Bon Iver, Alexi Murdoch, Dave Brubeck, brīžiem kādu franču izpildītāju, igauņu grupu Evert and the Two Dragons, patīk mūsu pašu Anete un daudzi citi mūziķi Ne – metālam! Arī elektronika īsti nav mans lauciņš!
Ko Tu dari/nedari? Esmu beigusi Latvijas Kultūras akadēmiju un šobrīd baudu brīvību, ceļošanu un muzicēšanu ar Kasparu Ezeriņu, Kikku un citiem “Tuvāk Tev” projekta ietvaros, astoņu meiteņu grupu Sus Dungo un Sv.Jēkaba katedrāles ansambli Ex Animo Nu, piemēram, nesmēķēju!
Ko Tu ēd/neēd? Ļoti labprāt ēdu neizkusušu saldējumu un tad attiecīgi daudz, daudz ko citu.. ..vienīgi gaļu gan tā mazāk.. un piena zupa arī īsti negaršo. 
Ko Tu dzer/nedzer? Visvairāk zāļu tēju! Šņabi tīrajā..
Kas Tev patīk/nepatīk? Sirdslieta ir ritms un modernā deja. Patīk atklātība, sisrsnība cilvēkos, ambiciozitāte. Miers, klusums. Zilgan-zaļie dzidrie caurspīdīgie ūdeņi, pie dabas, Dieva apredzībā! Nepatīk liels karstums, sastrēgumi. Cilvēku savstarpējie kašķi. Tracina izkusis saldējums! 
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s